PAR MUMS      AKTUĀLĀ IZRĀDE      ZIEMASSVĒTKI      GALERIJA      KONTAKTI

Ziemassvētku pasākuma „Miega mice vardei” apraksts
Piedāvājam stundu garu ziemassvētku programmu, kas veidota dramatiskā uzveduma formā; tai ir vienots stāsts, kura gaitā ierodas Ziemassvētku Vecītis un bērni tiek iesaistīti dažādās nodarbēs un atrakcijās. Apgūsim pikošanās iemaņas, atklāsim krustmāmiņas noslēpumus, kā arī katrs sev izgatavosim īstu svecīti... Programmā ietilpst neliels uzvedums, dziesmu dziedāšana, rotaļas, dejas un dažādas citas jautras izdarības, sagaidot Ziemassvētkus kopā ar Rūķi Dūķi, Rūķīti Puķīti, Vardi un Salatēti.

Īss satura apraksts:

Rūķis Dūķis nesen nosvinēja savu 2368. dzimšanas dienu, bet neskatoties uz savu zaļo jaunību, viņš ir pietiekoši pieredzējis. Rūķa bagāžā ir ne tikai pilns maiss ar stiķiem un niķiem, bet arī spēja no visām situācijām izkļūt sveikā. Šoreiz gan Rūķis Dūķis ir pāršāvis pār strīpu un Ziemassvētku atnākšana ir patiešām apdraudēta. Vai viņa uzticamā draudzene Rūķīte Puķīte būs pietiekoši prātīga? Vai Rūķa Dūķa nebēdnības neizjauks svētkus? To varēsim noskaidrot tikai kopā ar bērniem.

Kā jau pienākas kārtīgiem rūķiem – viņi abi mēģina pietuvināt to brīdi, kad ieradīsies Ziemassvētku vecītis, bet ir grūti to izdarīt, ja kādam no rūķiem maisā paslēpusies varde. Kā varde var kavēt Ziemassvētku iestāšanos, uzzināsiet tikai piedaloties pasākumā „Miega mice vardei”.

Ja mēs visi kopā noticēsim Ziemassvētku brīnumam, tad neviena pasaules varde nespēs aizkavēt Ziemassvētku Vecīša ierašanos.


Lomās darbojas:

Dainis Sumišķis (teātris „Skatuve”)

Māra Vaivode (Studija „Čība”)

Nauris Bikše (LLTK)


Pasākuma garums: ~ 1 stunda

Mērķauditorija: bērni 3-10 gadu vecumā

Pasākuma kapacitāte: līdz 150 bērnu


Organizē: „Latvijas Leļļu Teātru Klubs”

Kontaktinformācija: Nauris Bikše 29478577