PAR MUMS      AKTUĀLĀ IZRĀDE      ZIEMASSVĒTKI      GALERIJA      KONTAKTI

Leļļu izrāde „SAPŅU KUĢIS”
Organizē: Biedrība „Latvijas Leļļu Teātru Klubs”

Scenārija autors: Agris Poikāns

Lomas ierunājuši aktieri: Dzintars Krūmiņš, Dainis Sumišķis, Māra Liniņa, Jūlija Meščerjakova, Aleksandrs Jonovs

Skaņu ieraksts: veikts Ingus Baušķenieka studijā un vadībā

Izrādes garums: 40 min.

Izrāde uzvesta gan latviešu, gan krievu valodās


Izrādē piedalās: Rūķu puika, vārdā Diļļuks, nedaudz citu rūķu, piemēram: Ķērpītis, Muflītis, Rūcītis un rūķu meitene – Roze, kā arī Astoņkāja māte, Gliemezis, Suņavīrs, Domu Spēks, Nāriņa, visādi ķiņķēziņi, kas jaucas rūķiem pa kājām (to raksturs un skaits mainās atkarībā no gadalaika, diennakts stundas un vispārējās situācijas Rūķu pasaulē). Vēl izrādē reizēm piedalās dinozaurs, vientuļš makarons ar cauru vidu un, protams – skatītāju iztēle.


Īss satura apraksts:

Rūķu puisim, vārdā Diļļuks, ir daudz sapņu, bet pats kvēlākais sapnis saistās ar jūru. Diļļuks visu laiku cenšas būt blakus jūrai, bet, pats to nenojaušot, nepārtraukti nodara jūrai kaitējumu.

Viss kļūst vēl sarežģītāk, kad Jūrā tiek ieskalota Rūķa māja. Kļūst pilnīgi skaidrs, ka Diļļukam ir nepieciešams ar Jūru sadraudzēties.

Vai citu rūķu padomi būs noderīgi šai draudzībai? Vai Diļļuka sapņi būs stiprāki par realitāti? Vai rūķi vispār prot peldēt?

Tie ir jautājumi, uz kuriem atbildi vismaz reizi mūžā ir meklējis katrs planētas Zeme iemītnieks. Mums beidzot ir visas atbildes uz šiem jautājumiem! Iepazīstieties ar tām, noskatoties ceļojošā leļļu teātra izrādi “Sapņu kuģis”!

Izrādē ir nedaudz mūzikas, daudz cilvēcības un viens pavisam neliels grābeklis, kas uz izrādes laiku ir aizlienēts no nezināma rūķu labdara.


Izrādes tapšanā piedalījās:

Agris Poikāns, Ingus Baušķenieks, Dzintars Krūmiņš, Dainis Sumišķis, Māra Liniņa, Elīna Feofanova, Aleksandrs Jonovs, Inese Bikše, Ilze no studijas „Avārijas Brigāde”, virpotājs Māris, Raimonds Šverins, Patrīcija Vilsone, Māris Deģis un apgāda „Mantojums” drukājošais kolektīvs, tehniskie nodrošinātāji un viņu draugi, Mareks Bikše un tūkstošiem industriālās pasaules darbaļaužu, veikalnieku, loģistikas speciālistu un vēl tas puisis, ko vienmēr aizmirstu pieminēt. Īpaša pateicība Anitai Kreitusei par pūķīti lapas augšējā stūrī.Kontaktinformācija: tel. 29478577