PAR MUMS      AKTUĀLĀ IZRĀDE      ZIEMASSVĒTKI      GALERIJA      KONTAKTI

Leļļu izrāde „SAPNIS PAR KARALI”
Organizē: Biedrība „Latvijas Leļļu Teātru Klubs”

Scenārija autors: Agris Poikāns

Lomas ierunājuši aktieri: Dzintars Krūmiņš, Dainis Sumišķis, Māra Liniņa, Jūlija Meščerjakova, Aleksandrs Jonovs

Skaņu ieraksts: veikts Meistara Ingus Baušķenieka studijā un vadībā

Izrādes garums: 40 min.

Izrāde uzvesta gan latviešu, gan krievu valodās


Izrādē piedalās: Maza meitenīte, kas sapņo par Karali, ļoti ļoti gudrs Dakteris, pastnieks, kurš vienkārši gāja garām, Snīpīte (viņai ir garš dzeltens deguns, ko vecmāmiņa viņai izgatavoja no flomastera uzgaļa), parastais Ūdensnesējs, koks (latīņu: Quercus robur), dzeltenais taurenis (šoreiz bez taures), un vēl vairāki ķiņķēziņi, kuru parādīšanos izrādē neviens nekontrolē un izrādes organizatori atbildības uzņemšanos par viņu izdarībām ne apstiprina, ne noliedz.


Īss satura apraksts:

Mazās Cecīlijas dzīvē ir viss, kas nepieciešams – mīļotā lelle, uzticamās Zivtiņas piemājas upītē, vecais Koks, kurš reizēm negribīgi aprunājas, pļāpīgais Laukakmens dārza stūrī, pagalma dīvainis Vīngliemezis un visi pārējie draugi, ar kuru attiecībām skaidrībā var tikt tikai dārza uzraugs – Putnubiedēklis.

Viss izmainās brīdī, kad Karalis atsūta mazajai meitenītei ziņu par savu ierašanos. Un kurš gan negribētu aprunāties ar Karali? Sevišķi ar tādu, kurš zina visu par Tavu dzīvi, Tavām domām, iecerēm, neveiksmēm, laimi... Vai vēstule no Karaļa ir tikai joks? Vai Cecīlijas sapnis par Karali piepildīsies? To varam uzzināt tikai mēģinot izsapņot šo sapni kopā ar Cecīliju - skatoties leļļu izrādi „Sapnis par Karali”.


Pateicība visiem, kas piedalījās izrādes tapšanā:

Agris Poikāns, Ingus Baušķenieks, Dzintars Krūmiņš, Inese Bikše,Ilze no studijas „Avārijas Brigāde”, virpotājs Māris, Raimonds Šverins, Zane Trumpīte, Gatiņš, apgāda „Mantojums” drukājošais kolektīvs, tehniskie nodrošinātāji un viņu draugi, Ēvalds Butāns, Mareks Bikše un tūkstošiem industriālās pasaules proletariāta. Īpaša pateicība Anitai Kreitusei par pūķīti lapas augšējā stūrī.Kontaktinformācija: tel. 29478577