PAR MUMS      AKTUĀLĀ IZRĀDE      ZIEMASSVĒTKI      GALERIJA      KONTAKTI

Leļļu izrāde „ZIVS CEPURE”
Organizē: Biedrība „Latvijas Leļļu Teātru Klubs”

Scenārija autors: Agris Poikāns

Lomas ierunājuši aktieri: Dzintars Krūmiņš, Dainis Sumišķis, Māra Liniņa, Jūlija Meščerjakova, Aleksandrs Jonovs

Skaņu ieraksts: veikts Meistara Ingus Baušķenieka studijā un vadībā

Izrādes garums: 40 min.

Izrāde uzvesta gan latviešu, gan krievu valodās


Izrādē piedalās: Īpaši apdāvināta cepure, strīpaina Tīģerzivs, kas zina visu, daži rūķi – Rūcītis, Ķērpītis, Diļļuks, rūķu meitene Roze, kā arī Bite, Lācis, neliels bariņš ļoti bīstamu, ar lejkannām bruņotu Gurķu, pelēks Mākonis un kāda ļoti uzbāzīga, bet no sabiedrības izolēta Radība.


Īss satura apraksts:

Rūķu ciemā viss rit savu gaitu un katrs rūķis pilda savus pienākumus līdz brīdim, kad no upes tiek izzvejota dīvaina cepure. Cepure ļauj Rūķiem iegūt visus labumus bez mazākās piepūles un Rūķi ļoti labprāt to izmanto.

Vai Rūķi sapratīs, ka viss, kas ir ap mums, savu vērtību iegūst tikai tad, kad mēs tam veltām savu laiku un darbu? Vai rūķi sapratīs, ka bez piepūles iegūti labumi var sagraut visu Rūķu pasauli?

To visu var noskaidrot tikai vienā veidā – noskatoties ceļojošo leļļu teātra izrādi “Zivs cepure”.

Izrādē ir nedaudz mūzikas, vairākas nepaklausīgas lelles un daži krāsaini plankumi, starp kuriem paslēpies viens mūžsens ielāps.


Izrādes tapšanā piedalījās:

Agris Poikāns, Ingus Baušķenieks, Dzintars Krūmiņš, Dainis Sumišķis, Inga Apine, Jūlija Meščerjakova, Aleksandrs Jonovs, Reinis Pētersons, Inese Bikše, virpotājs Māris, Raimonds Šverins, afišas meistars Dzindzis, Māris Deģis un apgāda „Mantojums” drukājošais kolektīvs, tehniskie nodrošinātāji un tūkstošiem industriālās pasaules darbaļaužu, veikalnieku, loģistikas speciālistu un vēl tas puisis, ko vienmēr aizmirstu pieminēt. Īpaša pateicība Anitai Kreitusei par pūķīti lapas augšējā stūrī.Kontaktinformācija: tel. 29478577